BURS BAŞVURULARI

En güncel 2020 öğrenci bursları için en son bursları ve yurtları öğrenin

Vakıf Bursları - Ali İsmail Korkmaz Burs Başvurusu

Ali İsmail Korkmaz burs Başvurusu

Herkese merhabalar günümüzde her öğrenci burs aramaktadır. Ali ismail korkmaz vakfı ise burs arayan öğrencilere burs imkanı sunuyor.

Ali ismail korkmaz vakfı 115 tane öğrenciye burs imkanı sağlayarak burs sağladığı öğrencileri hayallerini hayata geçirmesi için olanak sağlamaktadır.

Bazı gönüllü destekçilerin'de bu konuya hassasiyeti üzerine ali ismail korkmaz vakfı destek vermek isteyenler için de bir burs fonu oluşturmuştur. Eğer sizde bir öğrenciye katkıda bulunmak istiyorsanız burs fonunu doldurarak başvurunuzu yaparak bir öğrencinin daha hayalini gerçekleştirebilirsiniz.

Tabi ki burs başvurusunda ali ismail korkmaz vakfının öğrencilerden istediği belirli kriter ve koşullar vardır. Bunların bazıları ;

Maddi durumu iyi olmayanlar

Herhangi bir disiplin cezasına saptırılmış olmamak.

Herhangi bir başka burs almamak

Gibi çeşitli kriter ve koşullar koymaktadır. Koşulları ve kriterleri sizi yönlendireceğimiz sayfayı gezerek daha iyi yararlanabilirsiniz.

Size bir de şu uyarıyı yapalım. Eğer bursun size verdiği kriterleri karşılamıyorsanız burs başvurusu yapamazsınız. Bu yüzden biraz daha dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

Diğer burslarımıza da bakarsanız seviniriz.

Aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak burs başvurusu yapabilirsiniz. Teşekkürler

Burs Başvurusu

Ali İsmail Korkmaz Burs Başvurusu

Vakıf Bursları Diğer Bursları