BURS BAŞVURULARI

En güncel 2020 öğrenci bursları için en son bursları ve yurtları öğrenin

Vakıf Bursları - Gümüşhane Vakfı Burs Başvurusu

Gümüşhane Vakfı Burs Başvurusu Başladı

Gümüşhane vakfı her yıl oldugu gibi siz değerli öğrencilerimize burs imkanı sağlamaktadır. Günümüzde okul okumak bir hayli zor hale geldiğini hepimiz biliyoruz. Bizim çabamız da bunun için. Okulunuzu rahat bir şekilde okuyup ülkeye faydalı olmanız bizim için çok önemlidir.

GÜSEV VAKFI BURS BAŞVURU ŞARTLARI ŞÖYLEDİR ;

Başvuru yapan öğrencinin, anne veya baba birisinin Gümüşhane nüfusuna kayıtlı olması gerekmektedir. Tüm aile fertlerinin gösterildiği vukuatlı nüfus kayıt örneğinin var olması gerekmektedir. Aktif halde Üniversite'nin lisans programlarının 1- 2-3- 4. Sınıflarından birisinde okuyor olmak ,Özel Üniversitelerde okuyan öğrencilerin ise % 100 burslu okuyanları dışında herhangi burs başvurusu kabul edilmesi söz konusu değildir. Uzaktan eğitim veya açık öğretim programlarına kayıtlı iseniz veya ikinci lisans programını okuyorsanız burs başvurusu yapamıyorsunuz. Burs başvurusun'da bulunan ara sınıfların 2-3-4. öğrencilerimizin transkript (öğrenci belgesi) belgesini, Üniversiteyi yeni kazanan öğrencilerin ve hazırlık sınıfını bitiren öğrencilerin ise ÖSYM sınav sonuç belgesini ve hazırlık sınıfını geçtiğini gösterir belgenin tarafımıza ulaştırılması. Ailesinin gelir durumunu gösteren bir belge Adli sicil kaydının temiz olduguna dair bir belge

Değerli Öğrenciler ; Gümüşhane Vakfı başarılı heyeti'nin yardımları ile sizleri ihtiyaçlarınız arasında bir kemik görevi görerek burs hizmetini vermektedir. Başarılı heyeti'nin bize emanet ettiği bursları ihtiyaç sahibi olan ve başarılı öğrencilere ulaştırmak için Gümüşhane vakfımız için çok önemli bir görevdir. Burs başvuru sürecinin sizin için uzun ve titiz olması da bu hassas önemli görevin gereğidir. Bizlere emanet edilen her bursu başarılı olması ve ihtiyaç sahipleri Gümüşhaneli öğrencimize ulaştırmakla yükümlüyüz. Burs başvurusu yaparken lütfen bu hassasiyetlerini ve görevlerinin ağırlığını göz önünde bulundurup başvuru yapmanızı temenni ederiz. Burs başvuru şartlarını taşıyorsanız eğer burs başvurusunda bulunabilirsiniz.. Unutmayınız !!! başvuru şartlarını taşımadığınız halde, burs başvurusunda bulunmanız durumunda burs başvurusu yapan diğer öğrencilerin süreçlerinin yavaş ilerlemesine sebep olacaktır.

Gümüşhane vakfı bursu detaylarını görmek için en altta bıraktıgımız site linkine tıklayıp kendinize uygun bursa başvuru yapabilirsiniz.

Dilek ve Göürşleriniz Bizim İçin Önemlidir. Aşağıdaki Yorum Kısmına Yorum Bırakırsanız Seviniriz. Burs Başvuruları Ailesi

Nasıl Başvuru yaparım ?

Gümüşhane Vakfı Burs Başvuru Formu

Vakıf Bursları Diğer Bursları