BURS BAŞVURULARI

En güncel 2020 öğrenci bursları için en son bursları ve yurtları öğrenin

Kredi Kartı Başvurusu - Akbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Akbank öğrencilerimizi düşünerek üniversite okuyan öğrencilere kredi kartı vermektedir. Üstelik sadece kredi kartı vermiyor. Kredi kartının yanı sıra Akbank öğrencilere daha farklı imkanlar'da sunmaktadır.

Öncelikle başvuru yapmadan önce kredi kartı kriterlerinizi kontrol ediniz. Akbank Öğrenci Kredi Kartı sizlere çeşitli kriterler içerisinden onaylamaktadır. Kriterleriniz Uymuyorsa diğer Kredi Kartı veren bankaların Krtiterlerine göz atmanızı öneririz. Teşekkür ederiz.

Başvurunuzu yaptığınız andan itibaren banka tarafından kriterler değerlendirmeye alınmaktadır. Kredi almaya hak kazanırsanız eğer size ulaşılacaktır. Aksi takdirde kartınızı şubeden'de teslim alabilirsiniz.

Söylediğimiz üzere öğrenci kredi kartı size diğer alanlarda'da kolaylık sağlıyor. Kampanya sadece market alışverişleri, restoran, giyim alışverişleri ve elektronik sektörlerinden yapılacak olan işlemlerde geçerlidir. Mesela 150 TL lik alışverişinizde %10 luk bir indirim kazanıyorsunuz. Bu oran öğrenciler için çok güzel bir rakam.

Sizler için araştırdıgımız bilgileri okudugunuz için teşekkürler. Sıra başvuruya geldi. Aşağıdaki linke tıklayarak kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapılır ?

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Başvuru Formu

Kredi Kartı Başvurusu Diğer Bursları