BURS BAŞVURULARI

En güncel 2020 öğrenci bursları için en son bursları ve yurtları öğrenin

Kurum Bursları - Başbakanlık VGM Burs Başvurusu

Başbakanlık VGM Burs Başvurusu Başlamıştır

Başbakanlık bursu her zaman öğrencileri düşünmektedir. Bu zamana Kadar binlerce öğrenciye burs sağlayan Başbakanlık VGM her zaman burs sayısını arttırmayı hedeflemektedir.

Vakıf Misyonu ve Vizyonu

Vakıflar genel müdürlüğünün misyonu vakfı vakıf amaçlarına özgü yaşatmak, vakıflar medeniyetini çağdaş bir anlayışla geleceklere taşımak olmuştur. Vakıflar genel müdürlüğünün vizyonu ise çağdaşlaşmış yöntemleri ve Evrenselleşmiş olan değerleri ile insanlığa vakıf ruhunu aşılamak ve medeniyetlerde birleştiren öncü vakıf olmak vardır.

Burs Başvurusu Yaparken Dikkate Alınması Gerekenleri özenli bir şekilde sıraladık. Sizden ricamız kriterleri dikkatli okumanız. Aksi taktirde burs başvurunuz kabul edilmeyecektir.

Öncelikle site üzerinde bulunan sık sorular kısmını okumanızı öneriyoruz burs başvurunuzu sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacaktır.

Burs Başvurunuzu internet üzerinden yapabilirsiniz. Ancak bazen olduğu gibi sistem kaynaklı hatalar meydana gelebilmektedir. Bu yüzden başvurunuzu telefon üzerinden değil de bilgisayarınız'dan yapmanızı öneririz.

Başbakanlık VGM her yıl burs başvurusu'nu 15 EYLÜL - 30 EKİM tarihleri arasında yapmaktadır.

Burs için uygulanan çeşitli kurallar ve kriterler tabi ki vardır. Bunları site üzerinden takip edebilirsiniz. Sizler için aşağıya burs'a ulaşabileceğiniz siteyi not ettik. İyi şanslar.

Başbakanlık bursu hakkında

Başbakanlık VGM Burs Başvuru Formu

Kurum Bursları Diğer Bursları