BURS BAŞVURULARI

En güncel 2020 öğrenci bursları için en son bursları ve yurtları öğrenin

Holding Bursları - Elginkan Holding Burs Başvurusu

Elginkan Burs Başvurusu Başladı

Öncelikle buraya neden geldiğinizi çok iyi biliyoruz. Elginkan vakfı öğrencilere burs imkanı sağlamaktadır. Sevgili öğrencilerimiz. Günümüzde okumanın yanı sırasında ailesini geçindirmek için hem de okumak için çalışanlar var biz bunları görüyoruz. Bizim amacımız buradan size uygun burs başvurusunu bulup kolaylık sağlamaktadır.

Vakıf Kurucuları

Elginkan Holding Vakfı Kurucusu Elginkan Holding Vakfı'nı toplayan Elginkan topluluğunun ana memleketi Manisa olmuştur. Elginkan soyismini taşıyan aileler, anne olan ÜMMÜHAN Elginkan Holding Vakfı tarafından Saruhan kısmına bağlıdır. Baba olan ahmet Elginkan Holding Vakfı tarafından aile zemini, günümüzde Bulgaristan sınırları içerisinde olan Şumnu şehri yakınlarında olan ruscuk tarafından gelmektedir. Aile ruscuk olarak bilinmektedir. İzmir'de kerestecilik yaparak geçinen ailenin 1924 . yıllarında Hüseyin ekrem bey, 1926 yılında ise hüseyin cahit isimlerinde bebekleri dünyaya gelir. Kardeş olan Hüseyin Ekrem ve Hüseyin Cahit Elginkan kardeşlerin üniversite hayatı Elginkan topluluğunun oluşmasında çok önemli bir rol oynar. İstanbul tekbik üniversitesinde okulunu bitiren hüseyin ekrem makine mühendisliği bölümünü bitirmiştir.

Elginkan vakfı'da bu konuda gerekli çalışmalarını yapmış bulunmakta. Biz de elginkan holding'in bu kampanyasını sizinle paylaşmak istedik. Buradan bizde teşekkür ediyoruz.

Aşağıdaki linke tıklayarak Elginkan burs başvurusuna gidebilirsiniz.

Elginkan Holding Burs Başvurusunu Nasıl Yaparım ?

Elginkan Holding Burs Başvuru

Holding Bursları Diğer Bursları