BURS BAŞVURULARI

En güncel 2020 öğrenci bursları için en son bursları ve yurtları öğrenin

Vakıf Bursları - OGEM-VAK Burs Başvurusu

OGEM-VAK Burs Başvurusu

OGEM-VAK Burs başvurusu başlamıştır. Çoğu öğrencinin aramış olduğu bu burs'u sizler için burada paylaşıyoruz. Orman Genel Müdürlüğü bu kampanyasını her geçen sene büyüterek daha fazla öğrenciye burs olanağı sağlamaktadır. Tabi bu durum öğrencilerin bir hayli hoşuna gitmektedir.

Ogem-Vak Genel Müdürü olan Recep Katı konuşmasında şunları söyledi. Lisans ve önlisans okuyan öğrencilerimize burs imkanı sağlıyoruz. Burs müracaatları her yıl olduğu gibi 1 EKİM'de başlayıp, 31 EKİM'de sona ermektedir. Bu oldukça iyi bir zaman dilimi o yüzden bizi takip ederek burs başvurunuzu başarılı bir şekilde yapabilirsiniz.

Her burs'ta olduğu gibi OGEM-VAK bursun'da vakıf üyeleri tarafından belirlenen ilkeler vardır. Bunlardan bazılarını sizinle paylaşıyoruz ;

Not ortalamanızın geçmiş dönemde 4 üzerinden 2 olması şartı vardır.

Hazırlık okuyan öğrenciler için puan veya ortalama şartı aranmıyor. Okulun size vermiş olduğu geçer not belgesi sizin için yeterli olacaktır.

Yukarıda söylemiş olduğumuz ilkelere dikkat ediniz. İlkelere kriterleriniz uymuyorsa burs başvurusun'da bulunamıyorsunuz. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız diğer paylaştığımız bursları takip ederek onlardan faydalanabilirsiniz.

Burs başvurusu için yapmanız gereken sadece size aşağıda paylaşmış olduğumuz site üzerinden verilen ilkeleri değerlendirip başvuru yapmanız. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Burs'a Nereden Ulaşabilirim ?

OGEM-VAK Burs Başvuru Formu

Vakıf Bursları Diğer Bursları