BURS BAŞVURULARI

En güncel 2020 öğrenci bursları için en son bursları ve yurtları öğrenin

Vakıf Bursları - Anaçev Vakfı Burs Başvurusu

Anaçev Vakfı Burs Başvurusu

Anaçev vakfı'nın girişmiş olduğu burs kampanyası amacı birincil hayalleri olan öğrencilere ulaşmak, Burs dağıtmanın yanı sıra öğrencilere iyi bireyler olarak yetiştirmeye ve kültürel, sosyal, sanatsal etkinliklerle öğrencileri beslemek.

bursbasvurulari ekibi olarak Anaçev vakfı'nın bu tavrını gerçekten çok iyi buluyoruz. Gelecek nesillerin iyi ve güzel olması için çalışmalarını görmemek mümkün değil. Bu yüzden sizlerle bu bursu paylaşıyoruz.

Anaçev vakfı burs vereceği öğrencilerden şunları istemektedir.

Anaçev Vakfı Amaçları

Amacımız Eğitim yolu ile, şahıslardan başlayarak toplumu geliştirecek projeler adına, ülkemiz'de çağdaşlığın sürmesinde, devam etmesinde, sürekliliğin sağlanmasında destek olmaktır. ANAÇEV bu doğrultuda: Başarılı olan ve maddi olanakları yetersiz kalan ilköğretim-ortaöğretim-üniversite öğrencilerine karşılıksız burs imkanı sunmaktadır. Başta okuma ve yazma olarak eğitim alamamış yetişkinlere eğitim vererek başka bir ilke'de imza atar. Okul öncesi çocukların çağdaş bir eğitimle tanıştırarak hayallerine ulaştırmayı hedefler Uzun Vadeli Projeleri Gecekondu bölgelerinde açılmış olan ve büyüklere yönelik hizmet veren eğitim evlerinin sayılarının çoğaltılmasına dair ve yurt genelinde yaygınlaştırılmasına dair çalışmaları kesintisiz devam ettirmektedir. Burs alan öğrencilerin ücretsiz olarak yararlanacakları Öğrenci Yurdunun yapılması için çalışmalar Anaçev Eğitim merkezleri'nin yaygınlaştırılması ve ANAÇEV İlk öğretim Okulu açılması planlanması hedeflenerek fayda sağlamaktır. En büyük hedefleri ise çağdaş olan insanlardan çağdaş bir topluma ulaşmayı hedeflemektir.

Ailelerinden uzakta olan okumanın yanı sıra başka dertlerle uğraşan ve yalnızlığa mahkum öğrencileri başları sıkıştığında sıcak bir yuva için çalışmaktadır.

Burs başvurusu yaan öğrencilerin başvuru fonları vakıf komisyonları tarafından detaylı şekilde icelenir ve uygun görülen öğrencilerle irtibata geçilir.

Sizi bir mülakattan geçirmektedirler. Bu mülakatta sizin ülkeye bakışınızı, yararlı bir birey olmanızdaki performansınız gibi çeşitli sınavlara tabi tutarlar.

Mülakatı'da geçtiğiniz takdir'de Anaçev vakfı'nın bünyesine katılırsınız.

Anaçev Vakfı Burs Detayları

Aşağıda vereceğimiz Anaçev vakfı'nın ana sayfasına giderek inceleme yapabilir ve sonrasında başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Anaçev Vakfı Burs Başvurusu İçin Tıklayın

Vakıf Bursları Diğer Bursları