BURS BAŞVURULARI

En güncel 2020 öğrenci bursları için en son bursları ve yurtları öğrenin

Lise Bursları - Açı Koleji Burs Başvurusu

Açı Koleji Burs Başvurusu

Açı koleji lise yılında üstün başarı gösteren öğrencilere çeşitli oranlarda burs imkanı sağlamaktadır. İlerleyen yıllarda ise ek olarak çeşitli burslardan'da yararlanabilirsiniz.

Açı koleji vizyonu ve misyonu

Açı Okullarının misyonu, öğrencilerini 21. yüzyıl becerileri ile donatmış bir şekilde öğrencilerinin yüksek öğrenimlerine yardımcı olarak dünyanın en iyi okullarında devam etmesini sağlamaktadır. Açı Okulları vizyonu ise bireysel farklılığı olan öğrenciler ve farklı mesleklerin ihtiyaç alanlarına göre öğrenim alanları ve farklı programlar sunmaktadır.

Velisi oldugunuz öğrenci'nin sosyal başarısını arttırmak için bize başvuru yapabilirsiniz. En kısa sürede size dönülecektir.Burs için başvurmadan önce sayfanın altında bulunan Burs Sözleşmesi’ni lütfen dikkatlice okuyunuz.

Diğer okullarda okuyup ilk kez başvuru yapan öğrenciler görüşmek üzere Burs başvuru formunu doldurarak iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Burs başvuruları değerlendirilmeleri kurum tarafından özenle yapılmaktadır. Burstan yararlanacak öğrencilerin belirli bir tarihte tablo şeklinde site üzerinden yayımlanması söz konusudur.

Açı Koleji Hakkında

Burs Başvurusu Yapmak İçin Aşağıdaki Linke Tıklayınız. bursbasvurulari.com-

Açı Koleji Burs Başvurusuna Gider

Lise Bursları Diğer Bursları