BURS BAŞVURULARI

En güncel 2020 öğrenci bursları için en son bursları ve yurtları öğrenin

Vakıf Bursları - AKHEV Vakfı Burs Başvurusu

Akhev Vakfı Burs Başvurusu

Akhev Burs başvuru formuna hoşgeldiniz. Öncelikle sizin ne için burada olduğunuzu çok iyi biliyoruz. Gerçekten günümüzde okumak bir hayli zor hale geldi. Akhev vakfı bu konuda öğrencilere tam gaz desteğe devam ediyor. Bizde buradan Akhev vakfı'na ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Burs verilecek öğrencilerin seçiminde dikkate alınan öncelik sırasını sizler için aşağıya tek tek yazdık.

Burs miktarı her öğretim yılı yeniden tespit edilir ve burslar Aralık ayından başlaması itibariyle 5 ay süreyle ödenir.

Not ortalamanız eğer 2.75 ise burs başvurusundan yararlanamıyorsunuz.

Maddi açıdan gerçekten bursa ihtiyacı olanlara verilmektedir.

Yetim, Öksüz, İki kardeşi olanlar ve Başarılı olan öğrenciler burs sırasında öncelik tanılacaktır.

1. GENEL ESAS: Yetenekli fakat maddi olanaklardan yoksun, başarılı gençlere başarıları devam ettiği sürece yardım yaparak, topluma belli bir mesleği olan demokratik ,manevi değerlerine bağlı özgür ve çağdaş düşünceli bireyler kazandırmak amacıyla burs verilmektedir. Burs Başvuru Formu doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.. Eksik, alakasız burs formları dikkate alınmayacağını belirtmişlerdir. Daha önce burs almış öğrencilerimizin yeniden burs müracaatı yapmaları gerekmektedir. Başarı ve disiplin durumunu bildirir ilgili makamdan onaylı “Öğrenci Not Durum Belgesi (Transkript)”nin Akıncılar İlçesi ve Köyleri Hizmet ve Eğitim Vakfı’na ulaştırılması gerekmektedir. Ekteki Burs Başvuru Formu doğru ve eksiksiz olarak doldurularak akhevburs@gmail.com adresine 31.Ekim.2019 Tarihine kadar gönderilmelidir. Bu tarihten sonra gelen müracaatlar dikkate alınmayacaktır.

Akhev vakfı'nın sağlayacak olduğu burs ilkelerin'den önemli olanları buraya not aldık. Ama sizin aşağıya bırakacağımız siteye tıklayarak burs detaylarına dikkatli bakmanız gerekmektedir. Aksi takdir'de burs başvurunuz onaylanmayacaktır. Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz yine bekleriz.

Burs Gönderisi

AKHEV Burs Başvuru Formu

Vakıf Bursları Diğer Bursları