Girişimcilik Vakfı Fellow Burs Başvurusu 2021

Girişimcilik Vakfı Fellow Burs Başvurusu 2021 nasıl yapılır? Bursun başvuru şartları nelerdir? Fellow Programı nedir? Ne zamana kadar başvuru yapabilirim?

Girişimcilik Vakfının Fellow Programı kapsamında öğrencilere vereceği karşılıksız bursun bütün detaylarını yazımızda belirttik. Yazımızda belirtmiş olduğumuz kriterlere uyuyorsanız, yazımızın son kısmında verdiğimiz linke tıklayarak Fellow Programı hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Girişimcilik Vakfı Fellow Burs Başvurusu 2021

Girişimcilik Vakfı (GİRVAK) Fellow Bursu Nedir?

Girişimcilik Vakfının geçen yıllarda da vermiş olduğu gibi bu yıl da üniversite öğrencilerine Fellow Programı adı altında 12 ay boyunca vereceği 500 TL’lik karşılıksız yardımdır.

Fellow Burs Başvuru Koşulları

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Türkiye’de ikamet ediyor olmak,
  • Türkiye içerisinde herhangi bir üniversitede öğrenci olmak,
  • 17 ve 24 yaş aralığında olmak.

Ön lisans öğrencileri de burstan faydalanabilirler.

Bursu kazanan öğrencilerin her iki ayda bir Girişimcilik Vakfı (GİRVAK) tarafından düzenlenen buluşma toplantılarına ve vakıf tarafından düzenlenen yıllık etkinliklere katılım yapılması beklenmektedir.

KYK Bursu ya da belediyelerden yardım alan üniversite öğrencileri Fellow Bursundan faydalanabilirler.

Herhangi başka bir kurumdan burs alan öğrencilerin bu bursu kazanmaları durumunda aldığı burslar arasında seçim yapmaları gerekmektedir.

Fellow Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayarak öncelikle programa kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra birinci aşama başvuru formunu doldurup süreci buradan takip etmeniz gerekiyor.

Başvuru süresi tamamlandıktan sonra tüm başvurular toplu olarak değerlendirilecektir.

Son Başvuru Tarihi Ne Zaman?

Girişimcilik Vakfı’nın yaptığı açıklamaya göre 16 Haziran 2021 tarihine kadar internet üzerinden online olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

16 Haziran 2021 tarihinde vakıf tarafından başvurular değerlendirilip başvuru sonuçları 16 Haziran’dan sonra açıklanacaktır. Hepinize başarılar dileriz.

“Girişimcilik Vakfı Fellow Burs Başvurusu 2021” üzerine bir yorum

Yorum yapın