VakıfBank Like Card

Kredi kartı başvurusu nasıl yaparım ? Kredi limiti ne kadar ? Vakıfbank Like Card ne işe yarar ? İnternet üzerinden kart başvurusu yapabilir miyim ?

Öğrenci kredi kartı Günümüzde kullanımı çok fazlalaştı. Günümüz bankaları ise öğrencilerin faydalanabileceği öğrenci kartları yaparak öğrencilere çeşitli imkanlar sunmaktadır. Sizde şuan buradaysanız muhtemelen kart başvurusu yapmak istiyorsunuz. En doğru adrestesiniz. Yukarıdaki soruların ve daha nice soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Yazılarımızı paylaşıp farklı kişilerin’ de yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Like Card Hakkında

  • VakıfBank Like Card başvuru ücreti 12 TL olarak belirlenmiştir. Ekstrenizi e-ekstre yoluyla isterseniz, Kart ücreti almıyorlar.
Alışveriş Faiz Oranları% 1,40
Nakit Çekim Faiz Oranları% 1,40
Gecikme Faizleri% 1,70

Yukarıda faiz oranı ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Uygulamaya ilk girişinizi TC kimlik numaranız ve Kredi kartın’ da bulunan son 6 hanesinden oluşan şifre ile yapmanız gerekmektedir. Ardından yeni şifre oluşturmanız istenecektir. E-mail adresinizi ve kendi belirlemiş olduğunuz şifreyi yazdıktan sonra üyeliğinizin onaylandığına dair mail adresinize bir bağıntı kodu gönderilecektir. Bu bağıntı üzerinden üyeliğinizi aktif edebilirsiniz.

Kart Özellikleri Nelerdir ?

  • Like Card peşine taksit özelliğinden yararlanmaktadır.
  • Bireysel alınan kredi kartları için taksit üst limiti 12 ay, Business cardlar için taksit üst limiti 18 ay olarak bildirilmiştir.
  • Peşine taksit özelliğinden mobil bankacılık, İnternet bankacılığı ve telefon bankacılığından yararlanmaktadır.
  • Bir kart aynı dönem içerisinden birden fazla ürünü taksitlendirebilir.

Like Card olarak kullanabileceğiniz Kampüs Kart’ları ise şöyle:

Kart Başvurusu Nasıl Yaparım ?

Vakıfbank Like Kart Kredi Kartı Başvurusuna gitmek için tıklayın

“VakıfBank Like Card” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir